Práca v R-SYS

DevOps manager a IT administrátor

  • Miesto práce:  Slovensko
  • Ponúkaný základný plat (brutto):  od 1.800€ (dohodou podľa skúseností)
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou
  • Druh pracovného pomeru: TPP alebo na zmluvu

Koho hľadáme:

Hľadáme kandidátov pre správu a rozvoj produkčných prostredí, správu vydávania verzií SW komponentov v prostredí Linux / Windows s využitím skriptovacích jazykov a správu podnikovej infraštruktúry.

Hlavná náplň:

  • analýza požiadaviek na release SW komponentov
  • vytváranie a údržba buidlovacích mechanizmov
  • tvorba a údržba release dokumentácie
  • remote podpora systémov u zákazníka a správa incidentov
  • udržiavanie a rozvoj podnikovej intranetovej siete
  • inštalácia, správa a administrácia serverov

Čo ponúkame:

  • motivujúce platové podmienky
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home-office prípadne výber práce na pracoviskách v Košiciach, Trenčíne, Zvolene alebo v Liptovskom Mikuláši
  • neformálny prístup a priateľská atmosfére medzi zamestnancami, spoločné firemné akcie
  • možnosť osobného rastu formou vzdelávania vo forme školení, workshopov, konferencií
  • koncoročné odmeny až do výšky dvojnásobku platu
  • benefit poistenie platu
  • benefit dlhodobého sporenia „naviac Euro za hodinu“

Požiadavky na zamestnanca:

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním: vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Vzdelanie v odbore informatika/výpočtová technika/informačné a komunikačné systémy:

    • základné programátorské znalosti v niektorom z nasledujúcich jazykov:
      • Python (preferovaný), Perl, Bash
      • Powershell, windows batch súbory
    • znalosť OS Linux a Windows na úrovni základov administrácie
    • schopnosť inštalácie a údržby HW (PC, servery, LAN a WAN prvky)
    • základná znalosť SQL databáz
    • základy administrácie LAN/WAN
    • znalosť anglického jazyka – minimálne pasívna až stredná úroveň
    • schopnosť a záujem učiť sa nové technológie a doménové znalosti
    • logické/analytické myslenie, zmysel pre detail, schopnosť prebrať na seba zodpovednosť a samostatne riešiť zadanú úlohu
    • tímový hráč a chuť zapojiť sa do úloh, ktoré sú pre nás každodennou výzvou.

Ďalšie skúsenosti a technológie, ktoré vieme oceniť  (nie sú nutne požadované)

  • znalosť klient/server architektúry
  • CI/CD technológie (Jenkins, Gitlab CI/CD)
  • Cloud technológie (Microsoft Azure)
  • Virtual machines (VirtualBox, VMware, Docker…)
  • XML/XSD
  • JIRA/Easy Redmine/Agilefant,Enterprise Architect, maven, subversion/git, bug tracing system (mantis);
  • orientácia v životnom cykle vývoja SW
  • znalosť domény ATC/ATM

Udeľujem týmto súhlas so správou, spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce vrátane audiovizuálneho záznamu (videovizitky) podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi R-SYS, s.r.o., IČO: 36014061, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu, obsadenia voľných pracovných miest a výberového konania, do ktorého budem zaradený/á. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem, týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videovizitky alebo zdravotného stavu, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.